Skip to content

STAN bez okolků: Jaký pomník sobě postavilo pražské vedení?

V souvislosti s korupčně – dekadentní kauzou pravice spjatou s děním v Dopravním podniku města Prahy, na pražském magistrátu, na radnici Prahy 10 a na ministerstvech školství a vnitra nezbývá, než skončit s hledáním decentních výrazů a říct naplno, co náleží tomuto lidskému septiku.

 

Byli to právě STAN spolu s Piráty, kteří jsou zodpovědní za déletrvající kolaps našeho hlavního města, za pokračující zaprodání developerům a spekulantům, jeho diletantské vedení primitivními antikomunisty a neoliberály. Bylo to toto vedení, které v Dejvicích strhlo Koněvův pomník, vyškrtlo jeho jméno ze seznamu čestných občanů a kdo přejmenovává jeho ulici na Žižkově. Byli jsme svědky antikomunistické a rusofobní masturbace pražských pseudopolitiků, kteří sami sobě nakonec postavili pomník z nejvýraznějších.

 

STAN strhl pomník maršála Koněva, protože je to antikomunistická formace, fanatičtí liberálové, kteří už mají dost viditelnou a stěží utajitelnou korupční špínu za nehty. Je to pro Koněva čest nešpinit si svou památku s Hřibovou Prahou, která je víc městem pro zloděje, prostitutky a ukrajinskou pravici než pro Pražany.

 

STAN jeden pomník strhl a postavil další. Je to pomník zkorumpovaného sodomity z pražského magistrátu, který posléze nakradené převedl na svého pederastního soukmenovce. To jsou hodnoty STANu, to jsou hodnoty pravice! Jak vidíte, stojí na dost vysokém podstavci, tyčícím se nad zbídačením vlastních lidí, nad špinavými ulicemi i nad špínou morální, zhmotněnou nejen v korupci a v pohrdání pracujícími, ale i v drogových večírcích a ve stycích proti přírodě a lidské důstojnosti. Nic nového pod sluncem, pravicoví politici jsou v této zvrhlosti přeborníci! 

 

Koněv má svůj pomník v srdcích a myslích nejen všech protifašisticky smýšlejících lidí hlavního města či naší republiky, ale celého světa. Přemístění jedné sochy, vyškrtnutí ze seznamu čestných občanů nebo přejmenování ulice na jeho významu nic nemění. Pravicová politická lůza tak přejmenovává ulice na Slovensku, na Ukrajině, v Chorvatsku a v dalších zemích, boří pomníky v Polsku a hajluje v Pobaltí. Je to odpad, pohrdáníhodný plebs. Časy se změní, pomníky budou stát, ulice se zase budou jmenovat jmény hrdinů a tito dnešní „reprezentanti“ budou řečnit někde v cirkusových klecích na Matějské pouti pro pobavení pracujících. 

 

Samozřejmě za pražskou korupční aféru nesou zodpovědnost nejen přímí obvinění, ale i ministr školství a ministr vnitra, celý ten pochybně „slušný“ STAN – sabat regionálních korupčníků -, tak premiér a celá tato vláda, jejímž odrazem je dění ve STANu i to, co bylo spojeno s ODS a s pravicí obecně.

 

Pravice tlačila tak na pilu, až strhla její zuby. Není už čas na mlčení. Je načase vypráskat korupčníky nejen z pražské radnice, zamést s rusofoby a antikomunistickými vlastizrádci, kteří by nás rádi zahnali do války a chudoby!  Pravice naplivala pracujícím do tváří. Je načase udělat pořádek v Augiášově chlévě pražského Dopravního podniku, na magistrátu i v republice!

 

Martin Peč

Odborového sdružení Čech, Moravy a Slezska (OS ČMS)