Jihokorejské fašistické vládnoucí síly potlačují lid střelbou

Přidáno v sobotu 5. prosince 2015
Manifestace v jižní Koreji - foxnews.com

      Pchjongjang 4. prosince 2015 (KCNA) - Lidé všech sociálních vrstev v jižní Koreji nyní pořádají stále ostřejší akce za spravedlnost, pravdu, demokracii a právo na existenci proti opatřením konzervativních vládnoucích sil pro zavedení „státem sestavených“ učebnic dějepisu a proti jejich protilidové vládě.
      Tím velmi rozrušené konzervativní vládnoucí síly vrhly desítky tisíc policistů do operací pro brutálně rázná opatření proti účastníkům akcí a zahájily smršť násilných zajištění, pronásledování a zatýkání vedoucích členů jihokorejské Odborové konfederace (KCTU), která stojí v čele mírových manifestací, a desítek organizací spadajících pod ni.
      Loutkové soudní orgány požadují tresty vězení pro mnoho nevinných osobností a hromadně je obžalovaly na základě obvinění, že chválily sever. Úřady odhalují své zločinné pokusy o potlačení „protivládního“ lidového boje loutkovou tajnou službou jeho spojováním s KLDR.
      Mluvčí Rady KLDR pro lidská práva v jižní Koreji ve čtvrtek (3. 12. 2015, pozn. překl.) v prohlášení řekl, že rozhodující je, že tato fašistická tyranie přijala tím více nevybíravou povahu, neboť jihokorejská prezidentka nařídila represivní kampaň, přirovnávajíc ty, kteří vzdorují protilidové vládě, k teroristům „Islámského státu“ a hrozíc, že je nebude přehlížet.
      Represivní kampaň v jižní Koreji je neomluvitelnou výzvou pro lidská práva a demokracii, protože je fašistickou akcí k prodloužení zrádné vlády konzervativních vládnoucích sil prostřednictvím nemilosrdných zákroků proti lidu, vzdorujícímu patolízalství a zradě, oživení „jusinské“ diktatury (název dle represivní ústavy z r. 1972, v korejštině znamenající „obnovu“ a odkazující na represivní tradice císařství, pozn. překl.) a protilidové vládě.
      V jižní Koreji byly oživeny fašistické zákroky a hysterie, aby nemilosrdně porušovaly důstojnost a lidská práva, poznamenává prohlášení a pokračuje:
      Jižní Korea se nyní proměnila v nejhorší tundru lidských práv a zemi nechvalně známou nejhorším porušováním lidských práv na světě. To je nevyhnutelný produkt protilidové, nedemokratické a neetické vlády konzervativních sil.
      Je zcela přirozené, že se Jihokorejci obracejí k masovému boji na protest proti současným konzervativním silám, které dovedly jejich živobytí do nejhlubší bídy, urážejíce jejich práva.
      Tyranie jihokorejských konzervativních sil proti lidu podnítí větší odpor rozzuřeného lidu a nikdy nebude schopna se vyhnout hořkému odsouzení a obžalobě všemi Korejci a mezinárodním společenstvím.

http://kcnawatch.nknews.org/article/fif2